Zakon Ojców Pedofilów

„Pod koniec pontyfikatu Jana XXIII, w 1962 r., została wydana super tajna instrukcja „Crimen Sollicitationis”. Oficjalnie nie uchylił jej ani Paweł IV, ani santo subito Jan Paweł II, ani Benedykt XVI. Instrukcja ta okrywa Kościół katolicki i wymienionych papieży wiekuistą hańbą.
„Crimen Sollicitationis” pod karą automatycznej ekskomuniki nakazuje ukrywanie przestępstw pedofilii popełnionych przez duchownych oraz samych przestępców w sutannach, niszczenie dowodów zbrodni i bezkompromisową walkę z poszkodowanymi, zakazuje zaś współpracy w tych sprawach z organami ścigania. Wykluczeniem z Kościoła zostali obłożeni nie przestępcy, ale ich ofiary, jeśli ośmieliły się dochodzić swych praw przed świeckim wymiarem sprawiedliwości. Winni byli ukrywani w klasztorach lub na zapadłych probostwach. Zazwyczaj umożliwiano im dalsze kontakty z dziećmi, a tym samym kontynuowanie zbrodniczego procederu”.

Joanna Senyszyn, Blog

Reklamy

Jedna odpowiedź to “Zakon Ojców Pedofilów”

  1. wloszczyzna Says:

    a list papieza do irlandczykow tlumaczy problemy gwaltowna sekularyzacja spoleczenstwa, zapominajac o ze problemy z pedofilia i torturami zaczely sie w latach 50., oczywiscie jasnie oswiecony i nieomylny absolutnie nie piszczy ani slowem o problemach KK w Holandii, Niemczech i Brazylii. Czyli mialo byc inaczej, wyszlo jak zwykle.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: